Quicko

Quicko — це польський фінтех, який знаходиться в Тарновських Гурах. Його історія в сучасній індустрії технологій почалася з продажу різних типів безконтактних платіжних пристроїв і гаджетів.

З часом компанія почала працювати над платіжними додатками Sprytny Bill, мобільним додатком для оплати рахунків і P2P-переказів, і Quicko Wallet - багатофункціональним цифровим гаманцем з платіжними картками Mastercard, випущеними Quicko.

З липня 2019 року Quicko працює як платіжна установа, а з вересня 2021 року як національна платіжна установа під наглядом Польського управління фінансового нагляду. Ліцензія, надана нам, охоплює, серед іншого випуск платіжних інструментів, обробку операцій, а також доступ до відкритого банкінгу, включаючи ініціювання платежів та отримання даних банківського рахунку.

Підсумовуючи, будь-який бізнес, який шукає технологічні рішення, в т.ч. гаджети для безконтактних платежів, послуги платіжного сектору, випуск платіжних карток, електронна комерція – наш потенційний клієнт. Нашим основним партнером є Mastercard, з яким ми тісно співпрацюємо на основі ліцензії емітента платіжної картки.